Dejavu Band

Zespół muzyczno-weselny
Gdańsk Dejavu Band

Telefon. kontaktowy:
(+48) 604 511 355

Wesele to impreza, podczas której zdecydowanie nie może zabraknąć dobrej muzyki. A tę z pewnością może zagwarantować nasz zespół Dejavu! Mamy już na swoim koncie bardzo wiele tego typu imprez – roztańczonych do białego rana!

Muzyka na żywo

Muzyka grana na żywo to zawsze wielki atut imprez o charakterze takim jak właśnie wesela. Z naszym repertuarem jeździmy prawie po całej Polsce. Na tej liście znajduje się również Gdańsk, w którym byliśmy już nieraz i z przyjemnością możemy do niego powrócić. Odwiedzając różne zakątki naszego kraju, chętnie poznajemy każdą następną parę Nowożeńców oraz gości, których zdecydowali się zaprosić do wspólnego świętowania w tak ważnym dla nich dniu. Dejavu to zespół na wesele, który idealnie wpisze się muzycznie w atmosferę tego typu wydarzenia. Wiemy, jak różne bywają gusta zarówno Młodych Par, jak i uczestników wesel. Dlatego nasza playlista jest tak skonstruowana, żeby mogli się przy niej bawić wszyscy – młodzi i starzy, fani rocka i disco polo, miłośnicy wolnych kawałków i szybkich rytmów, mali i duzi. Zaangażowanie naszego zespołu to nie tylko śpiew i muzyka. To także nawiązywanie kontaktu z uczestnikami wesela.

Na parkiecie do białego rana

Parkiet czy stoły? Naszym zadaniem jest zrobienie wszystkiego, żeby Twoi goście jak najwięcej czasu spędzili w tańcu. Dobra zabawa to główny cel, jaki przyświeca zespołowi weselnemu Dejavu Band. Spełniamy więc m.in. różne zamówienia muzyczne, przekazujemy życzenia i angażujemy gości w różne zabawy. Zachęcamy do wnoszenia toastów oraz przeprowadzamy różnego gry i tradycyjne rytuały weselne z oczepinami na czele. Jeśli trzeba zmienić repertuar, aby przyciągnąć gości na parkiet – nie mamy z tym żadnego problemu.

Jeżeli organizujesz wesele w Gdańsku lub jego okolicach, pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji! Gotowi na to wyzwanie muzyczne, bardzo chętnie pomożemy Ci w zorganizowaniu jednego z najlepszych i najważniejszych wydarzeń w Twoim życiu! Na naszej stronie internetowej możesz posłuchać demo wybranych utworów.