Dejavu Band

Zespół muzyczno-weselny
Grudziądz Dejavu Band

Telefon. kontaktowy:
(+48) 604 511 355

Decyzja już podjęta – będzie ślub i wesele. Na liście obowiązkowych rzeczy do załatwienia zapewne pojawił się już zespół muzyczny. Jedną z propozycji, którą zdecydowanie warto wziąć pod uwagę, jest Dejavu Band.

Rozrywka na całego

Nasz zespół muzyczny rozkręci każdą imprezę weselną. Wpasujemy się w jej klimat i oczekiwania Nowożeńców. Dejavu Band to profesjonaliści, którzy są zawsze dobrze przygotowani do występu. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości nagłośnienie oraz oświetlenie. Największym atutem naszego zespołu na wesele jest jednak oprawa muzyczna. Na każdą imprezę w Grudziądzu lub w innym miejscu w Polsce przygotowujemy indywidualnie dobraną listę przebojów. Poradzimy sobie bez problemu z każdym wyzwaniem muzycznym. Disco, pop, rock, disco polo, a może polska muzyka? Nie ma dla nas znaczenia, jakie oczekiwania mają Nowożeńcy – wszystkim sprostamy z naszym doświadczeniem i talentem. Gwarantujemy rozrywkę na całego – poderwiemy do zabawy każde pokolenie gości. W naszym repertuarze znajdują się m.in. szlagiery, bez których nie może odbyć się żadne wesele. Ale nie tylko. Idziemy także z duchem czasu i rozszerzamy naszą playlistę o kawałki, które są aktualnie na topie. Spełniamy też różne muzyczne życzenia już na samej imprezie.

Reakcja gości – najlepsza recenzja

Najlepszą recenzją dla nas jest reakcja gości. Jeśli nasze rytmy poderwą ich na parkiet, z którego nie zejdą do białego rana, to znaczy, że trafiliśmy w dziesiątkę z naszą propozycją muzyczną. Jeżeli więc jesteś na etapie planowania wesela w Grudziądzu lub jego okolicach i nie wiesz, komu powierzyć oprawę muzyczną tego wyjątkowego wydarzenia w swoim życiu – zachęcamy do rozważenia naszej propozycji. Zespół na wesele Dejavu Band to wybór, którego nie pożałujesz nawet przez chwilę. Nasze doświadczenie w zakresie grania i śpiewania na weselach jest bardzo bogate. Dlatego nie boimy się żadnego kolejnego zlecenia. Chętnie też dzielimy się naszymi spostrzeżeniami, podejmujemy się prowadzenia tradycyjnych gier i zabaw, które wiążą się nierozerwalnie z tą imprezą: oczepin, podziękowań dla rodziców itd.