Dejavu Band

Zespół muzyczno-weselny
Kalisz Dejavu Band

Telefon. kontaktowy:
(+48) 604 511 355

Planujesz wesele i nie wyobrażasz sobie, żeby odbyło się ono bez muzyki granej na żywo przez zespół? Trafiłeś idealnie! Dejavu Band to zespół na wesele, który podbił serca już wielu Młodych Par i ich gości. Na naszym koncie mamy wiele imprez weselnych w całej Polsce. Kalisz jest jednym z naszych muzycznych przystanków!

Kompleksowa oprawa muzyczna

Jaką mamy dla Ciebie propozycję? Możemy zagwarantować Ci kompleksową oprawę muzyczną na weselu w każdym repertuarze, jaki tylko sobie zażyczysz. Mamy doświadczenie w graniu i śpiewaniu przebojów dyskotekowych, rockowych, popowych, biesiadnych, discopolowych, reagge, jazzowych i innych. Chcesz nas posłuchać na żywo? Chętnie się z Tobą spotkamy i zaprezentujemy się w repertuarze takim, jaki sobie wymarzyłeś na wesele. Jesteśmy energicznym zespołem muzycznym, który spełnia się zawodowo. Uświetniamy swoimi występami najważniejsze uroczystości w życiu różnych ludzi. Jako zespół na wesele wpasowujemy się w każdy klimat, w jakim odbywa się dana impreza. Jesteśmy elastyczni i otwarci na różne pomysły. Najważniejsze dla nas jest to, aby każdy gość na weselu bawił się jak najlepiej. W ramach kompleksowej oprawy muzycznej zapewniamy także profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, które dopasowujemy do warunków każdej sali weselnej.

Najlepsi na każde wesele

Stajesz przed wyborem zespołu weselnego? Zaproś nas do Kalisza! Jeśli będziesz zainteresowany konkretnym repertuarem – dopasujemy się pod Twoje oczekiwania! Przejrzyj nasze propozycje muzyczne oraz video, jakie zamieściliśmy. Masz jakieś pytania? Jeśli tak, to na nie czekamy! Chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Pomagamy Młodym Parom nie tylko przy stworzeniu playlisty, ale także w ułożeniu programu zabawy weselnej – gier i innych pomysłów, którymi można zaskoczyć gości. Możemy zająć się także poprowadzeniem całej imprezy. Sprawimy, że Twoi goście będą częściej na parkiecie niż przy stołach!

Nie boimy się żadnego weselnego wyzwania – z chęcią skorzystamy z Twojego zaproszenia!