Dejavu Band

Zespół muzyczno-weselny
Łódź Dejavu Band

Telefon. kontaktowy:
(+48) 604 511 355

Dejavu – kojarzy Ci się z powtarzaniem, z czymś co wydarzyło się kilka razy? Zgadza się, ponieważ zespół Dejavu zagości na każdej z Twoich imprez, za każdym razem z potężną dawką energii, nowych hitów i uśmiechem na twarzy.

Łódź – zespół na wesele z pasją

Nasz zespół tworzy trzyosobowa grupa z pasją, zaangażowaniem, talentem i obyciem ze sceną. Każdy z nas czuje się na scenie jak ryba w wodzie, a żaden rodzaj muzyki nie jest nam obcy. Chcesz pobawić się w rytmach disco-polo, lub Twoja impreza ma stać się imperium disco? „Jesteś szalona” czy „Oj tam Oj tam” na pewno nie będzie ci obce. Organizujesz wesele? Zapewnimy Twoim gościom muzykę od cygańskiej do jazzu. W mig rozpracujemy temperament Twoich gości i dostosujemy się do ich wymagań i próśb np. o zagranie dedykacji dla Ciebie i Twojego małżonka/małżonki. Posiadamy profesjonalny sprzęt muzyczny, silne wokale i sceniczną charyzmę, dlatego to właśnie nasz zespół powinien zagrać na Twojej imprezie. Oprócz wspaniałej muzyki nie zabraknie, także konkursów przy których goście na pewno nie będą się nudzić, a wręcz przeciwnie uśmieją się do łez. Wesela, poprawiny, spotkania, jubileusze czy różnego typu imprezy – zespół Dejavu nie boi się wyzwań, a za to chce bardzo je podejmować i zadowalać gości na Twojej imprezie. Myślisz, że kilometry do dla nas problem? Nie obawiaj się, gdziekolwiek mieszkasz my dotrzemy wszędzie. Zespoły muzyczne takie jak nasz, mające już swoją markę, grają na terenie całego kraju, a także poza nim. Nie ma miejsca w które byśmy nie dotarli. Wykonujemy koncerty, eventy, gramy na bankietach, studniówkach i jubileuszach. Poprowadzimy również wszelkie imprezy firmowe. Grywamy w restauracjach i hotelach, klubach i dyskotekach. Słyniemy z profesjonalizmu i żywego zaangażowania w przygotowanie naprawdę wyjątkowej imprezy. Jeśli chcesz być pewny, że Twoja impreza firmowa, wesele, jubileusz czy studniówka okaże się sukcesem zadzwoń właśnie do naszego zespołu weselnego, nie czekaj ani chwili!

Impreza pełna muzycznych wrażeń

Dzięki zespołom muzycznym każda impreza nabiera innego wymiaru. Gwarantujemy noc pełną wrażeń, niezapomnianych przeżyć i wspaniałej atmosfery. Oddaj w nasze ręce swoje wesele, a my zagramy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, zapoznamy Wasze rodziny, zabawimy gości grami i konkursami. Z pewnością będą to dla Was radosne chwile. Nie pozwolimy my choć przez chwilę uśmiechy schodziły z twarzy Waszych gości. Integracja, to właśnie na tym się opieramy. Zespół muzyczny Dejavu bawi, integruje, zapewnia niezapomniane przeżycia. Gwarantujemy, że gdy usłyszysz nazwę Dejavu od razu uśmiech pojawi się na Twojej twarzy i zapragniesz jeszcze raz przeżyć te niezapomniane chwile z naszym zespołem i Twoimi gośćmi. Na naszej stronie dostępne jest wideo, zdjęcia jak i nasze demo, przesłuchaj i obejrzyj a będziesz zaskoczony profesjonalizmem naszego zespołu.