Dejavu Band

Zespół muzyczno-weselny
Malbork Dejavu Band

Telefon. kontaktowy:
(+48) 604 511 355

Zależy Ci na wysokim poziomie muzycznym na weselu? Chcesz, aby zaśpiewali i zagrali na nim profesjonaliści? W takim razie trafiłeś pod właściwy adres. Nasz zespół muzyczny to najlepszy wybór na tego typu uroczystość!

Hity i mile spędzony czas

Najnowsze hity i szlagiery, przy których bawią się kolejne pokolenia – w naszym repertuarze możesz liczyć na miks kultowych przebojów wszechczasów. Ponieważ muzyka to nasza pasja już od wielu lat, wsłuchujemy się uważnie w to, co podoba się innym. Chętnie uczymy się kolejnych kawałków i prezentujemy je na weselach. Wiemy, jaką dobra muzyka potrafi dać radość innym. Uwzględnimy każdy z Twoich muzycznych pomysłów. Z lekkością przejdziemy z rocka w klimat disco polo lub z reagge w pop. Nasz zespół na wesele spotkać możesz w różnych zakątkach Polski. Malbork to jedno z miast, gdzie chętnie zagramy na imprezie weselnej. Gwarantujemy nie tylko wyjątkową oprawę muzyczną, ale także mile spędzony czas. Żaden z gości weselnych nie będzie nudził – rozruszamy każde towarzystwo. Wiemy jak umiejętnie zachęcić innych do tańca i zabawy. A przecież o to chodzi na takiej imprezie jak wesele.

Gramy zawsze na żywo!

Jesteśmy zespołem weselnym, który zawsze gra na żywo. Szkolimy nasz muzyczny warsztat już od wielu lat. Tworzymy zgrany zespół, który uwielbia swoją prace. Czerpiemy radość i energię z każdego występu i przekazujemy je dalej ze sceny. Nie zwalniamy tempa ani przez chwilę – impreza weselna z nami to zabawa na całego! Goście weselni z pewnością zapamiętają to wydarzenie na długo! Trzymamy wysoki poziom muzyczny do samego końca, czyli do białego rana. Chcesz przekonać się, jak sobie radzimy z imprezami weselnymi? Obejrzyj nagrania, które zamieściliśmy na naszej stronie internetowej, aby każdy mógł nas bliżej poznać. Chętnie zapewnimy oprawę muzyczną na Twoim weselu w Malborku! Chcesz poznać nasze stawki – spotkajmy się i… dogadajmy! Jesteśmy bardzo elastyczni – zarówno w kwestii doboru repertuaru, jak i ostatecznej ceny!