Dejavu Band

Zespół muzyczno-weselny
Olsztyn Dejavu Band

Telefon. kontaktowy:
(+48) 604 511 355

Nasz zespół powstał z miłości do szeroko pojętej muzyki. Fascynacja różnymi gatunkami muzycznymi oraz predyspozycje do grania na instrumentach i śpiewania wpłynęły na decyzję o utworzeniu Dejavu Band. Wesela to przykładowe imprezy, na których możesz nas spotkać w różnych miejscach na terenie kraju oraz poza jego granicami.

Profesjonalnie odtwarzamy przeboje

Dzień ślubu to dzień wyjątkowy w każdym wymiarze - również muzycznym. Wiemy o tym, dlatego właśnie staramy się pomóc Nowożeńcom w tym zakresie. Mając odpowiednie wykształcenie muzyczne i wiele lat scenicznych doświadczeń, zapewniamy doskonałą oprawę muzyczną wszystkim imprezom weselnym. Dysponujemy szerokim katalogiem przebojów z różnych gatunków muzycznych. Odtwarzamy je w profesjonalny sposób. Dlatego właśnie spełniamy wymaganie praktycznie wszystkich Młodych Par – z Olsztyna i innych zakątków Polski, którym zależy na tym, aby zapewnić gościom weselnym zabawę na jak najwyższym poziomie. Poznając gusta Nowożeńców, charakter imprezy oraz to, co lubią zaproszeni goście, dopasowujemy playlistę. Nasz zespół na wesele ma tak bogate doświadczenie, że bez problemu opracujemy repertuar. aby wszystkie pokolenia, które spotkają się na sali weselnej, bawiły się równie dobrze.

Dopasowujemy się do klimatu imprezy

Każde weselne jest inne, bo każda Para Młoda jest inna. Dopasowujemy się elastycznie pod różne oczekiwania Nowożeńców i ich gości. Oprócz grania i śpiewania podejmujemy się także prowadzenia oczepin i innych tradycyjnych zabaw, towarzyszących imprezie takiej jak wesele. Chętnie też pomagamy w ułożeniu scenariusza oraz podpowiadamy różne ciekawe i praktyczne rozwiązania. Mamy bowiem bardzo bogate doświadczenie zebrane z wielu imprez.

Jeśli zależy Ci na tym, abyśmy zagrali na Twoim weselu – pospiesz się z rezerwacją terminu – nasz kalendarz wypełniony jest na kilka lat do przodu. Warto więc zaplanować występ naszego zespołu na wesele z większym wyprzedzen