Dejavu Band

Zespół muzyczno-weselny
Toruń Dejavu Band

Telefon. kontaktowy:
(+48) 604 511 355

Szukasz zespołu na swoje wesele, studniówkę, jubileusz czy inną imprezę okolicznościową w Toruniu? Zespół Dejavu to najlepszy wybór, nie szukaj nigdzie indziej, zostań na naszej stronie, obejrzyj i przesłuchaj nasze profesjonalne nagrania, zdjęcia i zadzwoń, aby zapoznać się z resztą bogatej oferty naszego zespołu. Czekają Cię niesamowite chwile z zespołem Dejavu.

Dobra zabawa – tylko z zespołem na wesele!

Zapewniamy najnowszy i profesjonalny sprzęt, bogaty repertuar, wodzireja a przede wszystkim wspaniałą zabawę Twoich gości, bo przecież to jest najważniejsze, prawda? Nasz zespół charakteryzują wspaniałe wokale, charyzma i wspaniała energia, którą przekazujemy Twoim gościom na weselu, czy innej imprezie okolicznościowej. Jeśli szukasz zespołu w Toruniu, wybierz właśnie nas, my dołożymy wszelkich starań, aby Twoja impreza okazała się sukcesem, a goście jeszcze przez wiele lat bardzo pozytywnie wspominali Twoje wesele, studniówkę czy inną imprezę okolicznościową. Każdy z nas chce aby jego impreza okazała się sukcesem, a zespół Dejavu zagwarantuje to wam w najwyższym stopniu profesjonalizmu, i cudownych wykonań tkliwych ballad jak i ostrych rockowych brzmień. Jak mówi stare przysłowie „Dla każdego coś miłego”. I na to możesz liczyć ze strony naszego zespołu weselnego.

Od klasyki po muzyczne nowości

Jeśli wkraczasz na nową drogę życia, organizujesz ślub, wesele w Toruniu lub jego okolicach – Zespół Dejavu ma w swoim repertuarze niezliczone klasyki weselne. Posiadamy repertuar w stylu retro, największe rock’n’roll – owe hity, przeboje lat 70, 80, 90, polską biesiadę, czy też muzykę cygańska jak i wiele, wiele innych. Wzbogacamy każdą imprezę wyjątkowym repertuarem, dopasowanym do Twoich oczekiwań. Profesjonalizm naszego zespołu polega na spełnieniu wszystkich waszych oczekiwań, jesteśmy pracowici i nie odpoczywamy, ale zastanawiamy się co zrobić aby każda impreza była inna, każda równie udana a jednocześnie chcemy być coraz lepsi! Nasz zespół ‘nie stoi w miejscu’, imprezy na imprezę prezentujemy coraz wyższy poziom wokalny i artystyczny.