Dejavu Band

Zespół muzyczno-weselny
Warszawa Dejavu Band

Telefon. kontaktowy:
(+48) 604 511 355

Szukasz najlepszego wśród zespołów weselnych w Twojej okolicy, który sprawi, że impreza którą organizujesz będzie niepowtarzalna? Chcesz żeby goście na zawsze zapamiętali dzień Twojego wesela? Pragniesz dobrej zabawy przy wspaniałej oprawie muzycznej? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy profesjonalnym zespołem, którego największą pasją jest sprawianie muzycznej przyjemności innym! Jesteśmy trzyosobowym zespołem pełnym energii i zapału do pracy!

Najlepsza kapela na wesele – Warszawa i cała Polska

W naszej działalności uwielbiamy dzielić się z innymi szczęściem i dobrym humorem dlatego przyjemnością dla nas jest obserwowanie szczęśliwych par młodych, które spędzają swój najbardziej wyjątkową noc w życiu właśnie z nami. Gramy w całej Polsce! Dojedziemy w każde miejsce w którym nas potrzebujesz! Jeśli planujesz ślub, nasz zespół może również zadbać o piękną jego oprawę dzięki naszej wybitnej solistce! Jej piękny głos sprawi, że od początku tego wyjątkowego dnia będziecie czuć wspaniały nastrój! Jesteśmy dla Ciebie najlepszym wyborem! Sprawimy, że temperatura Sali gwałtownie wzrośnie już po pierwszych dźwiękach naszego zespołu! Najważniejsze dla nas jest to aby to Twoje wesele było wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju dlatego z przyjemnością dopasujemy się do największych wymagać z Twojej strony! Sprawimy że nie tylko muzyka będzie na najwyższym poziomie ale także prowadzone przez nas zabawy dla gości. Naszemu zespołowi weselnemu z Warszawy brak nam pomysłów na nowe odsłony, szaleństwa i animuszu.

Dopasujemy się do Ciebie!

Każda impreza jest dopasowana do jej rodzaju! Jest niepowtarzalna! Bloki muzyczne układamy na bieżąco dopasowując kawałki do szaleństwa na parkiecie. Tak! Szaleństwa! Każda nasza impreza jest szalona i niezapomniana! Gramy kawałki z różnych zakątków świata! Repertuar jest niezwykle szeroki- gramy utwory z lat 20, 30 a także 50, 60 czyli szalony rock & roll, 70, 80 i 90 czyli disco, rock, pop, disco polo… Prowadzony przez nas zespół na wesele zaśpiewa dla Was po prostu wszystko! Nie ma da nas rzeczy nie do zrobienia! Jesteśmy ambitni i to właśnie dzięki ambicji zdobywamy Wasze zaufanie już przez wiele lat! Jesteśmy więc otwarci na Twoje propozycje muzyczne- możemy zagrać właśnie to czego sobie życzysz, to czego Twoim zdaniem nie może zabraknąć na wymarzonej imprezie- wyjdziemy naprzeciw Twoim oczekiwaniom! Jednak doświadczenie naszego zespołu weselnego sprzyja udanym imprezom więc jeśli tylko chcesz zaufaj nam- nasze doświadczenie sprawi iż zabawa będzie wyśmienita! Nie ma dla nas rzeczy nie do zrobienia! Jesteśmy w stanie zrobić niemalże każdy wymarzony kawałek muzyczny, zmierzymy się ze wszystkim co zechcecie usłyszeć na Waszej wspaniałej zabawie! Nasz trzyosobowy zespół jest niezwykle zgrany, mimo, że każdy jest inny tworzymy jeden team, który zaśpiewał ze sobą nie jedno wesele- a to jest najważniejsze w zgraniu i wykonaniu dobrej jakości oprawy muzycznej imprezy! Oprócz wspaniałej warstwy muzycznej, imprezę zawsze okraszamy show, które sprawia że goście nie chcą zejść z parkietu i pragną więcej z czym dzielnie się zmierzamy dając niezapomniane wspomnienia. Lubimy się zmieniać! Nie tylko wizualnie ale i muzycznie! Ciągle pracujemy nad nowym repertuarem, nie spoczywamy na laurach! Szukamy inspiracji! Wysokiej klasy niezawodny sprzęt muzyczny oraz oświetlenie dadzą nowe wspaniałe doznania! Gramy wszędzie- w restauracjach, klubach, dyskotekach, hotelach.

Bezkonkurencyjni!

Jesteśmy bezkonkurencyjni o czym świadczy ilość imprez które w ciągu roku prowadzimy! Wciąż nowe wyzwania, wciąż nowe wymagania, zmiana rynku muzycznego a my wciąż jesteśmy na czasie i pędzimy z muzycznym duchem czasu, absolutnie nie zapominając o starszych równie atrakcyjnych kawałkach o których nie można zapomnieć, bez których dobra impreza nie może się odbyć. Grając studniówki, repertuar jest nieco odmienny, zawierający najnowsze przeboje muzyczne, szlagiery…Potrafimy dopasować się stylistyką do odbiorców! Dzięki doświadczeniu przychodzi nam to z łatwością, dzięki czemu parkiet ani na chwile nie pozostaje pusty…nie licząc krótkich 10- minutowych przerw gdzie cały czas towarzyszy nam (nieco spokojniejsza) muzyka Rod’a Steward’a uprzyjemniająca czas spędzony bez naszej muzyki. Jesteśmy zespołem dla Was! Jesteśmy niezastąpieni i jedyni w swoim rodzaju! Potwierdzić to może każdy kto był uczestnikiem zabawy przy muzyce naszej kapeli weselnej… a kto nie był niech żałuje… i szybko rezerwuje termin.