Dejavu Band

Zespół muzyczno-weselny
Wielkopolska Dejavu Band

Telefon. kontaktowy:
(+48) 604 511 355

Organizujesz zabawę sylwestrową, studniówkę czy też marzy Ci się wspaniałe wesele ze świetną oprawą muzyczną? Jesteś zainteresowany niezapomnianą zabawą do białego rana, świetnym wodzirejem oraz wspaniale dobranymi, tanecznymi kawałkami przy których nogi same rwą do tańca? Świetnie trafiłeś! Umilanie Ci najwspanialszych chwil życia to nasza pasja, którą wykonujemy z największym zaangażowaniem!

Nasz zespół na wesele to gwarancja udanej imprezy

Każda impreza jest inna, do każdej podchodzimy z największym zaangażowaniem i co najważniejsze- każda impreza z nami to impreza udana! Rozpiera nas pozytywna energia! Wywoływanie uśmiechu na Waszych twarzach jest dla nas priorytetem! Poprowadzimy zabawy dla gości a także pierwszy taniec Młodej Pary, zintegrujemy, poznamy ze sobą rodziny poprzez wspólne gry. Jesteśmy niezastąpieni jeśli chodzi o najwyższej klasy zabawę i radość ze wspólne spędzonego czasu. Jeśli chcielibyście szaleć przez całą noc przy dźwiękach naszego zespołu słysząc największe przeboje muzyki rozrywkowej, disco polo, francuskiej, angielskiej, włoskiej a przede wszystkim polskiej to jesteśmy odpowiednim zespołem! Gramy największe szlagiery lat 70, 80, 90 ale nie tylko! Każdy z pewnością usłyszy rodzaj muzyki, który sprawi mu wielką frajdę!

Trafiamy w muzyczne gusta

Naszym zadaniem jest trafić w muzyczne gusta gości, a w tym jesteśmy równie niezastąpieni! Sprostamy największym wymaganiom pod względem muzycznym i nie tylko. Niezawodny sprzęt- lampy, nagłośnienie, instrumenty i inne, sprawią, że poczujesz się jak na najlepszej zabawie w której kiedykolwiek uczestniczyłeś! Nowe wyzwania to dla naszego weselnego zespołu muzycznego przyjemność a dzięki naszemu całkowitemu zaangażowaniu w tworzeniu niezwykłej atmosfery, która udzieli się z pewnością każdemu z gości zostaniemy zapamiętani na bardzo długo! Przeboje muzyczne przez nas grane są zawsze dopasowane do rodzaju zabawy na której gramy, gustu gości a nawet miejsca! Każda impreza jest zupełnie inna a bloki muzyczne bardzo długie dzięki niezwykłej przyjemności, którą jest dla nas muzyczna oprawa Twojej imprezy! Zagramy dla Ciebie w każdym zakątku naszego pięknego kraju! Nie lubimy nudy dlatego spodziewaj się niespodziewanego- nie tylko wspaniałej muzyki ale także zabaw, które sprawią że zabawa nabierze indywidualnego charakteru a goście, którzy się nie znają, chętnie spędzą ze sobą całą noc na parkiecie! Wesela to dla nas szczególne imprezy!

Pierwsza liga wśród zespołów muzycznych w Wielkopolsce

Każda Par Młoda jest inna, każde wesele jest inne a my z wielką radością, patrząc na zakochanych uwielbiamy sprawiać aby ta jedna jedyna noc w życiu była niezapomnianym momentem zapamiętanym na zawsze! Zespoły weselne to jedna z atrakcji na tego typu imprezach. Nie jest tajemnicą również iż jesteśmy pierwszą ligą jeśli chodzi o jakość muzyki, którą Wam prezentujemy! Cechuje ją świeżość, piękne wokale, profesjonalizm, przebyte warsztaty, wykształcenie i przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, które widać na pierwszy rzut oka. Jednym słowem- każda oprawa muzyczna w wykonaniu naszego zespołu weselnego jest zawsze dopięta na ostatni guzik i ciężko doszukać się równie dobrze przygotowanego muzycznie i nie tylko, rywala. Dlatego to nasz zespół musi zagrać dla Ciebie! Jesteśmy nie tylko gwarancją dobrej zabawy ale także profesjonalnego podejścia do każdego klienta! Kluczem naszego niesamowitego prowadzenia imprezy jest zgrany team- śpiewamy ze sobą bardzo długo, przyjaźnimy się i rozumiemy bez słów a to podstawa miłej atmosfery i pozytywnych fluidów od samego początku wspólnej zabawy! Każdy kto był na prowadzonej przez nas zabawie wie na co nas stać! Szaleństwo, radość, uśmiech na twarzy to tylko kilka cech które nie będą mogły Cię opuścić przez cały czas trwania imprezy. Nikt nie ma pozytywnej energii tak dużo jak nasz zespół muzyczny na wesele! Nikt tak nie śpiewa jak my! Nikt tak nie prowadzi zabawy jak my! Dlatego to my jesteśmy Twoim wymarzonym zespołem na wesele, studniówkę, eventy, bal karnawałowy czy też sylwestra! Tylko z nami gwarantowana zabawa do białego rana i niezapomniany wieczór!