Dejavu Band

O nas

Dla nas każda impreza to nowa, odrębna podróż po świecie muzyki, w czasie i przestrzeni... Dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Skład naszego zespołu jest to harmonijne połączenie ogromnego talentu, umiejętności, doświadczenia i profesjonalizmu!

Dzięki temu, że muzyka jest naszą pasją i miłością, dbamy o najwyższy poziom granych przez nas utworów!

Posiadamy wykształcenie muzyczne oraz wieloletnie doświadczenie artystyczne.

To co Nas, wyróżnia to indywidualne wykonanie aranżacji i wielobarwne wokale, które pasują do każdego gatunku muzycznego!

Posiadamy bogaty i zróżnicowany repertuar muzyczny, który wraz ze scenariuszem imprezy jest uzgadniany indywidualnie z klientem.

Dzięki otwartości i umiejętności nawiązywania kontaktów interpersonalnych, szybko nawiązujemy nić porozumienia i sympatii z gośćmi, co skutuje dobrą zabawą.

Aby w pełni zadowolić klientów oraz zapewnić najlepszą jakoś naszych usług, w swojej pracy wykorzystujemy nowoczesny, profesjonalny sprzęt, renomowanych firm.

Aby podkreślić charakter i klimat imprezy, oferujemy także efektowne i profesjonalne oświetlenie, które jest konfigurowane adekwatnie do sali i Państwa oczekiwań!!!

Świadczymy usługi na terenie całego kraju, a także za granicą, obsługując imprezy takie jak: eventy, bale (andrzejkowe , sylwestrowe, karnawałowe,) wesela, studniówki, bankiety, imprezy firmowe, imprezy okolicznościowe, plenerowe, promocje i premiery, targi firmowe, a także imprezy prywatne ( urodziny, 18-stki, prywatki, rocznice) i wiele innych....

Dobra zabawa, profesjonalizm i zadowolenie klienta to nasza Dewiza Życiowa!!!